mazury noclegi, jazdy konne na mazurach, hotel mazury, tanie pokoje
Potrzebujesz pomocy?
Wyślij e-mail lub otwórz kontakt
Poznaj Saskowe Pierwsze Kroki
Zadzwoń +48 532 678 858

Witamy w hotelu dla koni

Nasza pasja stanowi gwarancję, że Twoje konie będą zawsze pod najlepszą opieką.

Nasz Hotel to idealne miejsce dla Twojego ukochanego konia! Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni wszystkie Twoje oczekiwania i zapewni Twojemu koniowi wspaniałe warunki do życia, a Tobie możliwość uprawiania jeździeckiej pasji w funkcjonalnie zaprojektowanym miejscu położonym w malowniczej mazurskiej wsi nad brzegiem jeziora.

Dlaczego warto wybrać nasz hotel?

Komfort

Posiadamy 14 wygodnych (14,5 m2), jasnych boksów angielskich, wszystkie z dodatkowym wyjściem na przestronny korytarz połączony bezpośrednio z krytą ujeżdżalnią. Taka konstrukcja stajni i ujeżdżalni zapewnia koniom dostęp światła, świeżego powietrza i możliwość wyglądania na zewnątrz w czasie pobytu w boksie, a jeźdźcom umożliwia przygotowanie konia do jazdy i skorzystanie z krytej ujeżdżalni bez konieczności wychodzenia na zewnątrz podczas brzydkiej pogody.

Koniom żadna pogoda nie przeszkadza, więc jeśli ktoś podobnie jak jego wierzchowiec woli jeździć na świeżym powietrzu, to tuż obok padoków, na skraju lasu mamy odkrytą ujeżdżalnię, z której można podziwiać relaksujące się lub bawiące na padoku konie, uczące się latać bociany i jezioro połyskujące spoza drzew.

Otoczenie

Nasz hotel położony jest w malowniczej okolicy, tuż przy lesie, nad samym brzegiem jeziora. To idealne miejsce dla koni, które będą mogły cieszyć się spokojem, padokami przy stajni i pastwiskiem nad jeziorem. Czyste powietrze i piękne krajobrazy stwarzają doskonałe warunki do odpoczynku i relaksu zarówno dla koni, jak i dla ich właścicieli.

Najwyższa jakość

Konie są naszą pasją, mamy wieloletnie doświadczenie w ich hodowli i opiece nad nimi, naszymi gośćmi zajmujemy się z taką samą uwagą, jak własnymi zwierzętami. Siano zbieramy z własnych łąk, sami również przygotowujemy i mieszamy paszę treściwą – mieszankę ziarna i ziół. Uwzględniamy indywidualne potrzeby żywieniowe koni. Nasz personel stanowią doświadczeni instruktorzy, którzy gotowi są służyć pomocą i doświadczeniem wszystkim naszym gościom i ich właścicielom.

Ekonomia

Każdy właściciel konia chciałby mu zapewnić jak najlepsze warunki do życia, ale nie bez znaczenia jest również koszt takiej usługi. Znalezienie miejsca, w którym wasi pupile czuliby się komfortowo, za przystępną cenę nie jest wcale proste. Chyba, że zdecydujecie się umieścić swojego wierzchowca w naszym hotelu – oferujemy bardzo wysoką jakość usług za przystępną cenę.

Inne usługi

Zdrowie koni jest dla nas sprawą priorytetową, dlatego współpracujemy stale z „końskim lekarzem”, który w razie potrzeby jest gotów służyć pomocą medyczną i poradą każdemu z mieszkańców naszej stajni. Możesz być pewien, że Twój koń będzie pod stałą opieką profesjonalisty. Kowal, który przyjeżdża do naszej stajni, to również wysokiej klasy specjalista w swoim fachu. Współpracujemy z nim stale od kilku lat. Poza standardowym „robieniem pazurków” w miarę potrzeby struga korekcyjnie i podkuwa. Usługi kowala i weterynarza są płatne dodatkowo.

Wszystkie powyższe powody, dla których warto wybrać nasz hotel, składają się na jeden najistotniejszy – KONIE i dla Was i dla nas są najważniejsze.

Wybierając nasz Hotel masz pewność, że Twój koń będzie w doskonałych rękach.

W ofercie znajdziesz

Przekonaj się, dlaczego nasz hotel jest sasko-wyjątkowy. W naszej "hotelarskiej" ofercie obsługi znajdziesz między innymi:

  • Karmienie o stałej porze
  • Możliwość całodobowego nadzoru pod kamerą
  • Pasze najwyższej jakości z własnych upraw
  • Wybieg oraz krytą ujeżdżalnię
  • Odrobaczanie i szczepienia (dodatkowo płatne)
  • Kowala (dodatkowo płatne)
  • Opiekę weterynaryjną (dodatkowo płatne)

Nasi instruktorzy są gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania i udzielić Ci dodatkowych informacji. Chętnie również podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc Ci w pełnym zrozumieniu życia stajni.

Karnety

Zapraszamy do zakupu karnetów jeździeckich, które możesz wykorzystać w ciągu dwóch miesięcy od nabycia lub podarować bliskiej Ci osobie. Poznaj szczegóły oferty - więcej równa się taniej.