mazury noclegi, jazdy konne na mazurach, hotel mazury, tanie pokoje
Potrzebujesz pomocy?
Wyślij e-mail lub otwórz kontakt
Poznaj Saskowe Pierwsze Kroki
Zadzwoń +48 532 678 858

Rodzinny wypoczynek

W naszym Pensjonacie oddajemy do dyspozycji Gości pokoje rodzinne (3, 4, 5 osób) w głównym budynku, oraz apartamenty (6 – 10 osób) z wyposażoną w pełni kuchnią, umożliwiającą samodzielne przygotowywanie posiłków. Każdy z naszych gości, niezależnie od opcji zakwaterowania może również skorzystać z całodziennego wyżywienia przygotowywanego z lokalnych produktów przez nasze doskonałe panie kucharki.

Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy łóżeczka dziecięce oraz krzesełka do karmienia. Chętnie gościmy również czworonożnych członków rodziny, dla których pobyt na wsi również może być atrakcją i fantastycznym doświadczeniem.

Odkryj rodzinny wypoczynek w ciszy i spokoju na Mazurach w Sasku Małym.

Okolica Sasku to raj dla miłośników aktywnego wypoczynku. Wokół znajdują się szlaki turystyczne, które umożliwiają rodzinne wycieczki piesze lub rowerowe (jeśli nie zabraliście rowerów nie szkodzi, można je wypożyczyć we wsi) i możliwość podziwiania pięknych krajobrazów. Do dyspozycji oddajemy również kajaki, a spływ rzeką Sawicą będzie wspaniałą przygodą zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
Płytkie jezioro z łagodnym, piaszczystym zejściem i niewielkim pomostem daje wiele radości latem z kąpieli nie tylko najmłodszym. Nasza wiejska plaża jest doskonałym miejscem do rodzinnego spędzania upalnych dni.

We wsi jest również ogólnodostępny, ogrodzony plac zabaw, boisko do piłki nożnej oraz siłownia na świeżym powietrzu.

Całą rodziną można również pojeździć konno – najmłodszych zapraszamy na oprowadzanki po lesie pozwalające oswoić się z końmi i zaprzyjaźnić z tymi pięknymi i łagodnymi zwierzętami, tych nieco starszych, którzy ukończyli 7 lat (górnej granicy wieku nie określamy 😊) zapraszamy do naszej stajni na naukę jazdy konnej od podstaw, doskonalenie umiejętności jeździeckich lub konne wycieczki po okolicy pod okiem naszych profesjonalnych, doświadczonych instruktorów.

Chcesz spędzić wakacje w rodzinnej atmosferze i świętym spokoju? Wiedz, iż u nas wakacje trwają przez cały rok.

POKOJE CENNIK JAZDY KONNE
W całym obiekcie nie mamy radia i telewizorów, co zapewnia detoks od wszechobecnych mediów. Mamy za to rzutnik i w razie potrzeby kino organizujemy sami, w ciepłe wieczory nawet niezwykle klimatyczne kino pod gwiazdami.

Pogodne wieczory można również spędzić przy ognisku – mamy aż trzy miejsca przygotowane do tego celu – tuż nad brzegiem jeziora można przy okazji podziwiać zachód słońca, a przy mniej sprzyjającej aurze rozpalić ognisko w bardziej zacisznych miejscach – na podwórku lub przy apartamentach. Pieczenie kiełbasek i podziwianie gwiazd to doskonały sposób na spędzenie wspólnego wieczoru.

Wieczór to relaks, wspólne chwile przy kominku, okazja do rozegrania partii w Monopoly, szachy czy też warcaby (na miejscu dysponujemy całkiem pokaźną kolekcją planszówek), moment dla książki (w naszej biblioteczce znajdzie się coś dla każdego), refleksji czy po prostu robienia niczego.

Co dla nas ważne!

Naszym priorytetem jest zapewnienie gościom atmosfery domowego ciepła. Na uwadze mamy zawsze indywidualne potrzeby każdego gościa. Wiedząc, że nasz pensjonat może być odwiedzane przez różnorodne grupy i rodziny, dostosowujemy się do Państwa oczekiwań, stawiając na elastyczność i wszechstronność w świadczeniu usług.

Nasz pensjonat jest gotowy na wszelkie wyzwania, jakie mogą się pojawić, ponieważ stawiamy na ciągły rozwój i doskonalenie naszych usług. Słuchamy opinii naszych gości i wprowadzamy potrzebne zmiany, aby zapewnić im jeszcze lepsze warunki pobytu. Dla nas najważniejsze jest, aby każdy gość poczuł się mile widziany i doceniony.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Czekamy na Twój przyjazd!