mazury noclegi, jazdy konne na mazurach, hotel mazury, tanie pokoje
Potrzebujesz pomocy?
Wyślij e-mail lub otwórz kontakt
Poznaj Saskowe Pierwsze Kroki
Zadzwoń +48 532 678 858

Jesteśmy tutejsi

Urodziliśmy się i wychowaliśmy na Warmii i Mazurach, dlatego region ten jest nam szczególnie bliski - to nasza „Mała Ojczyzna”.

Kochamy mazurskie krajobrazy, architekturę i kuchnię, dlatego rozbudowując nasze gospodarstwo zadbaliśmy o szczegóły charakterystyczne dla regionu, a w naszej kuchni serwujemy potrawy przygotowywane ze świeżych, lokalnych produktów.

Jesteśmy rodziną i dobrze wiemy, jak ważne w życiu są bliskie relacje, dlatego staramy się, aby nasi goście czuli się u nas swobodnie.

Witamy ich z radością i tworzymy atmosferę sprzyjającą zacieśnianiu więzi. W naszych pokojach nie ma telewizorów, są jednak tarasy i sale kominkowe, gdzie nasi goście mogą odpoczywać i wspólnie spędzać wieczory. Z radością patrzymy jak nasi goście poznają się, zaczynają lubić i za rok wracają już jako grupa dobrych znajomych.

Wielu z nich przez lata stało się również naszymi przyjaciółmi, których gościmy z od wielu wielu lat.

Kochamy zwierzęta i oprócz tych dużych (koni i krów) mamy również psy i koty, które traktujemy jak członków rodziny, dlatego naszych gości również chętnie witamy z pupilami.

Poznaj nasz Pensjonat

Jesteśmy miłośnikami ciszy i spokoju, dlatego mieszkamy w maleńkiej wsi położonej pośród lasów, nad brzegiem jeziora.

Nasze Mazury” nie są zaludnione i „zadeptane”, panuje tu kameralna atmosfera, można odpocząć w ciszy, posłuchać odgłosów przyrody i własnych myśli.

U nas czas płynie woooooolniej niż w mieście a wszyscy Ci, którzy chcą odpocząć od zgiełku i tłumów mogą tu aktywnie spędzać czas lub po prostu przyjemnie "nic nie robić" na tarasie lub nad jeziorem.
Jesteśmy rolnikami – z urodzenia i z pasji, kochamy ziemię i kochamy konie, które hodujemy od ponad trzydziestu lat. Poza stajnią prowadzimy również gospodarstwo rolne – na 500 ha uprawiamy zboże i trawę na paszę dla naszych zwierząt, a w sezonie pastwiskowym wypasamy konie i bydło na łąkach.